Wojna z bachorami (nie masz zaburzeń osobowości!…)

Interesujący tekst-ulotka ze strony “Nostate 325” w tematyce kompletnie nieobecnej w tzw. polskim “środowisku anarchistycznym” zdominowanym od lat przez “nurt walki o podwyżkę płac”. Tymczasem prawdziwy ruch anarchistyczny krytykuje wszelkie formy władzy , których przejawem jest np. system szkolnictwa i psychiatrii. Na całym świecie anarchiści insurekcyjni, nihiliści, indywidualiści od lat podejmują tematy anty-psychiatrii, tak jak zresztą walczą z innymi narzędziami kontroli społecznej np. uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.

Negator

Twoi wychowawcy, nauczyciele, rodzice, lekarze i inni gliniarze mówią ci, że twoja osobowość jest “zła” i nie postępujesz prawidłowo. Sądzimy że to oni się mylą i to oni oraz światowy System są tym co funkcjonuje nieprawidłowo. Szkoła jest poniżającym, nudnym więzieniem stworzonym by cię złamać i utrzymać w nieświadomości. Jeśli jesteś znudzony i zmęczony w szkole, to dlatego, że nauczyciele są nudziarzami, przedmioty są nudne, a szkoła to klatka. Uczą cię tylko tego, co rząd chce byś wiedział. Jest całe mnóstwo interesujących rzeczy do nauczenia się, ale prawdopodobnie nie poznasz ich w szkole. Jesteś tresowany jak zwierzę, byś stał się sprawnym trybikiem w maszynie gdy już dorośniesz tzn. pracował, konsumował i zdechł. Piętnaście lat szkoły ma złamać człowieka i sprawić by zgodził się na nędzę codzienności. Na szczęście wiele dzieci wciąż się buntuje. Młodzi ludzie – jednostki z charakterem – są obiektem ataku psychiatrów używających takiej broni jak zaburzenia osobowości i ADHD.

Większość psychiatrów to policjanci w gabinetach. Ich zadaniem jest sprawić byś zaczął myśleć, że “coś z tobą jest nie tak”. Byś nie zauważył co tak naprawdę jest nie tak – że żyjesz w popierdolonym społeczeństwie wobec którego jesteś bezsilny co doprowadza cię do rozpaczy. To nie ty jesteś wariatem – społeczeństwo masowe, wojna, inwigilacja, rząd, policja, banki, wojsko, niesprawiedliwość, ubóstwo, – to jest prawdziwy obłęd. Psychiatria jest wyssana z palca, nie ma podstaw naukowych dla tak zwanych “zaburzeń osobowości” i jakichkolwiek dowodów na jej lecznicze działanie. To narzędzie polityczne używane by zniszczyć twoją pewność siebie, niezależność, twoją wewnętrzną siłę i umysł.

Żadne dziecko nie powinno być poddane farmakoterapii. Podawanie młodym ludziom psychotropów to nadużycie. Lekarze nie mają pojęcia jaki wpływ mogą mieć te “leki” na rozwijający się mózg. Jeśli chcesz poprawić funkcjonowanie swojego mózgu, zmień swój sposób odżywiania (jedz świeże, surowe, warzywa i owoce), ćwicz sporty i odrzuć wszelkie nałogi. Większość  psychotropów oraz “terapie” takie jak elektrowstrząsy, to uszkadzanie mózgu, mogące prowadzić do trwałego inwalidztwa i utraty funkcji poznawczych u dzieci i dorosłych.
Osobowość nie może być “dysfunkcyjna”.  Niemożliwe są tzw. zaburzenia osobowości. Lekarze nie wiedzą nawet czym w istocie jest “osobowość”.  Ludzka psychika to wciąż obiekt złożonych sporów. To wielka niewiadoma, stanowiąca temat rozważań filozoficznych, a nie przedmiot dla medycznych ogólników. Jesteś tym kim jesteś, jako posiadająca wolną duszę jednostka, uwięziona w społeczeństwie kontrolowanym przez nienawidzące niezależności wąskie grupy ludzi mających siłę by cię ciemiężyć.

Nie ma czegoś takiego jak “nienormalność”. Wszystko na tej planecie i poza nią jest zupełnie wyjątkowe. Nie ma nikogo i niczego takiego jak Ty we wszechświecie. Każdy kto chce byś myślał, że są rzeczy “normalne” jest głupcem. Musimy powstrzymać tych którzy korzystając z przywilejów, siły i współpracy z innymi głupcami, chcą byś zmieścił się w ich definicji “normalności” poprzez przymusową psychoterapię lub izolację w zamknięciu.

Postaw się lekarzom, nauczycielom i innym glinom, którzy wcale nie myślą o twoim dobru.
Dbaj o własne zdrowie, edukację – to ważne rzeczy za które jesteś odpowiedzialny!
Walczmy z tym którzy chcą nas kontrolować!

UdostępnijShare on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someone