Francja: Ataki w solidarności z anarchistyczym więźniem Damienem Camelio

Paryż: Zamiast palenia świec…

Witaj Damien,

Dowiedzieliśmy się o twoim uwięzieniu, co sprawiło, że jesteśmy źli.

 
Wczesnym rankiem 26 grudnia, w dniu twoich urodzin, szliśmy przez Passy (bogatą dzielnicę w Paryżu). Aby uczcić twoje urodziny pomyśleliśmy, że najlepiej będzie podpalić luksusowy samochód, taki jak Jaguar, a nie kilka świec. Znaleźliśmy jednego na ulicy Francisque Sarceya. Tak więc teraz niektórzy burżuje poruszają się na piechotę. Jest to nie tylko wkład w wojnę społeczną prowadzoną przed drzwiami bogatych, ale także znak solidarności z tobą, Damien, i wszystkimi innymi zbuntowanymi więźniami.

Wolność dla wszystkich!
Ogień temu światu!

Jedni z tych, którzy spiskują w ciemności.

Marsylia (południowa Francja): Atak na oddział banku

Marsylio: Bang Bang Bang!

W Nocy z 13 na 14 grudnia, zniszczono dwa bankomaty stojące na ulicy Bonnardel (trzeci dystrykt), należące do Savingis Banku. Przesyłamy mocne solidarnościowe pozdrowienia dla towarzysza, który został aresztowany w Bretanii podczas dzikiej demonstracji w kwietniu ubiegłego roku, i za którą został na tydzień umieszczony w więzieniu Fleury.

Besançon (wschodnia Francja): Sabotaż czterech bankomatów

Besançon: Niektórzy dobrze wyprowadzają ciosy!

W solidarności z towarzyszem, który został zatrzymany kilka dni temu w Bretanii i osadzony w Fleury (na przedmieściach paryża) i który został oskarżony o udział w (?)wyzwalającym wieczorze(?) w Paryżu, w kwietniu 2016.

 
W nocy z 14 grudnia, zniszczono cztery bankomaty stojące przy ulicy de Belfort w mieście Besançon. Banki, które zostały zaatakowane to: LCL, La Poste, CIC oraz Crédit Agricole.
Te destrukcyjne działania przeprowadzono także w solidarności z anarchistami we Włoszech, którzy zostali zgarnięci podczas operacji “Scripta Manent” oraz z tymi, którzy są obecnie sądzeni za napad na bank w Akwizgranie.

Ani winy, ani niewinności!

Dla solidarnościowej ofensywy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *