Grecja: Atak na biuro firmy ochroniarskiej S.C.S. w Atenach

We wczesnych godzinach porannych 30 listopada, przy użyciu młotków i ognia, zaatakowaliśmy biuro firmy ochroniarskiej S.C.S. znajdujące się w Zografou, dzielnicy Aten.

Prywatne firmy ochroniarskie odgrywają parapolicyjne role, czerpiąc swoje zyski ze sprzedaży strachu, donosicielstwa i kolaboracji z policją.

Z tych oraz wielu innych powodów, nietrudno było nam uznać ich za swój cel. Ponadto, za pomocą tej akcji pokazaliśmy, że firma ta jest bezużyteczna, a jej usługi są jedynie iluzją, ponieważ nie jest ona w stanie ochronić samej siebie. Ani jeden z ich ludzkich czy też mechanicznych środków kontroli nie może powstrzymać tych, w których zaistnieje chęć ataku.

145Czynem tym chcemy okazać swoje poparcie dla wezwania przeciwko szczytowi G-20, który odbędzie się w Hamburgu w dniach 7 i 8 lipca 2017 roku. Dni te, tak samo jak w poprzednich miesiącach, mogą być czasem spotkań pomiędzy towarzyszami z całego świata, a jednocześnie stanowić punkt odniesienia dla całej tej kampanii, która przyczynia się do zaostrzenia napięć i stworzenia nowych miejsc pęknięcia, bez ograniczeń czasowych lub miejsca.

Sami będziemy decydować o tym jak, kiedy i gdzie, bez żadnego czekania na cokolwiek lub kogokolwiek. Uważamy, że to dobra okazja do tego, aby poprzez „pęknięcia” pokazać własne czyny i słowa odrzucenia dla lewicowców i „dobrych obywateli”, którzy po raz kolejny budują swój własny karnawał, w którym próbują przekształcić mobilizację w demokratyczną i pokojową fiestę.

Chcemy podkreślić, że nie wspieramy tego wezwania (o akcje przeciwko szczytowi G-20) dlatego, że chcemy „lepszego świata”, bardziej sprawiedliwych rządów, bardziej humanitarnych praw czy lepszego państwa. Wszystkie te reformistyczne i chrześcijańsko-filantropijne wartości mogą iść do diabła!

Wspieramy je, ponieważ jesteśmy przekonani, że poprzez wymianę uczuć, chwil oraz doświadczeń pomiędzy towarzyszami pochodzącymi z różnych miejsc i działającymi na różnym terenie, możemy stworzyć warunki, które spowodują, że nie będziemy musieli czekać na  żadne szczyty czy fora ekonomiczne.

Nasza pozycja nigdy nie była i nie będzie defensywna!
Wojna za pomocą wszelkich środków!
Jesteśmy na wojnie za TWOJE istnienie!

Antyspołeczni Podpalacze