Niemcy, Berlin: Atak w odpowiedzi na szczyt G-20

15085476_1268195913201273_2270821339220705766_nRobi się coraz gorącej, wraz z przygotowaniami do akcji przeciw szczytowi G-20 w lipcu tego roku. W nocy z 11 na 12 listopada podpaliliśmy samochód należący do korporacji Thales, która działa w sektorze zbrojeniowym. Thales jest jedną z jedenastu największych firm zbrojeniowych o rocznych dochodach oszacowanych na ponad 14 miliardów euro, która poza bronią zajmuje się również technologią szpiegującą, jak na przykład w przypadku satelity Galileo.

Początkowo przewidziana do użytkowania publicznego np. do smartphonów, systemów nawigacyjnych itd., jednak Parlament Europejski uznał w 2008 roku, że można ją wykorzystać w celach militarnych i powinna być dostępna dla Europejskiej Polityki Bezpieczeństwa i Obrony. Thales produkuje również szpiegowskie drony dla wojsk brytyjskich, które od 2012 roku są wykorzystywane w Afganistanie i po wielu poprawkach są w stanie przenosić uzbrojone pociski oraz posiadają laserowe namierzanie celu. Technologia tej firmy dosłownie zabija ludzi.

Ich drony zostały dostrzeżone podczas prób zniszczenia obozów dla uchodźców w Calais (pełną listę firm współpracujących z władzą dokonująca ewikcji obozów w Calais można znaleźć tutaj).

Zgodnie ze słowami Arystotelesa „Ἀνιαρὸν ἀργία” (Bezczynność jest cierpieniem), dlatego właśnie postanowiliśmy spalić samochód dostawczy tej firmy w Belinie.

Jesteśmy wszędzie. Łączmy się w walce. Zmieńmy szczyt G-20 w katastrofę.

(zobacz również wezwanie do anarchistycznej akcji przeciw G-20 w Hamburgu)

“… więc skutkiem będzie zamieszanie w szeregach wroga, ponieważ gdy pojawi się więcej gorących miejsc konfliktu, nie tylko tam gdzie przeciwnik się spodziewa, ale tam gdzie nas nie oczekuje, utrudni to pracę operacyjną policji.”

Konspiracyjne Komórki Ognia – Czarna Międzynarodówka