Bristol: Zniszczenie własności pracowników więzienia przez komórkę eko-anarchistów.

abcbanner1

Akcja ta dedykowana jest tym najmłodszym, młodzieży jeszcze nie ukierunkowanej. Dzieciom, które mają wszystko gdzieś. Tym, którzy nienawidzą, gdy ktoś mówi im co mają robić i którzy nienawidzą władzy. Tym, którzy czują się wyjęci spod prawa i tym nie myślącym jeszcze o anarchii. Buntownikom bez powodu. Brama więzienna to granica. Jest częścią i symbolem systemu klasowego, przestępczości, niedostatku i wojny o surowce. Oni potrzebują ludzi do kontrolowania i wykorzystywania więźniów. Więzienia eksplodują.

Więzienie HMP Bristol, dzielnica Horfield – Porysowano karoserię i poprzebijano opony w dwóch samochodach należących do strażników więziennych, w tym w jednym sportowym o numerze rejestracyjnym P6 SHT

Horfield, Bristol – 12 Oak Road, dorysowanie więziennych krat oraz napisanie “klawisz” na domu należącym do strażnika z więzienia w Bristolu.

Akcje przeprowadzono podczas Międzynarodowego Tygodnia Solidarności z Anarchistycznymi Więźniami w dniach 23-30 sierpnia. Solidarność z anarchistami we Włoszech aresztowanymi podczas operacji Scripta Manent oraz z wszystkimi tymi, którzyod 9 września biorą udział w więziennym powstaniu w USA.

Eko-anarchistyczni Wandale – FAI/IRF