Filadelfia, USA: Sabotaż bankomatów w odpowiedzi na Czarny Grudzień

Otrzymano 23.12.2017:

Z okazji Czarnego Grudnia niektórzy anarchiści w Filadelfii postanowili wybrać się na zimowy spacer po centrum handlowym miasta i pozostawić ślad na niemal każdym bankomacie w finansowym sercu miasta.

Wzięliśmy tekturę na szerokość i połowę długości karty bankomatowej z nałożonym super-klejem na jedną stronę i wepchnęliśmy je do szczelin na kartę maszyn lub do otworu na kartę do wejścia do przedsionka. Zaskakująco łatwo było to zrobić, udało nam się załatwić ponad 50 celów!

To był łatwy atak! Wszystko czego potrzebowaliśmy to ubrać się w normalny zimowy strój na mroźną noc (twarze przykryte, rękawiczki itp.), wytrzeć nasze narzędzia i chodzić z pewnością znudzonych yuppies. Ta pora roku ma doskonałą pogodę, ponieważ ukrywa twoją tożsamość podczas wykonywania wszelkiego rodzaju nielegalnych działań, więc nie bój się wypróbować tego w domu! Czuliśmy, że jesteśmy bardzo efektywni!

Atak ten został przeprowadzony dla pamięci Scouta Schultza i Alexisa Grigoropoulosa o, których zawsze będziemy już pamiętać oraz jest dedykowany tym, którzy znoszą państwowe represje.

 

Za śmierć kapitału i odzyskanie naszego życia!

Pieniądze to śmierci sabotaż to zabawa!

Rozpalmy te ciemne zimowe noce z dużym wkurwem, aby oni wiedzieli!

Niech płonące płomienie anarchii rozgrzewają nas tej zimy i tak dalej…

Wesołego Czarnego Grudnia!

(tłumaczenie z Insurrection News)