Hrabstwo Seminole, Floryda, USA: Biura Demokratów i Republikanów pomalowane sprayem

Do osób z biur partii Republikanów i Demokratów z hrabstwa Seminole: jebać was wszystkich.

Pomalowałyśmy wasze biura. Nie będziemy się zajmować bezpodstawnymi twierdzeniami o “antysemityzmie”, ponieważ są to kłamstwa wypowiadane w celu zwiększenia sympatii dla syjonistów. Nie mamy sympatii dla nikogo, komu odpowiada ludobójstwo obywateli palestyńskich. Słowo “naziści” zostało napisane, by odsłonić prawdziwą twarz partii republikańskiej.

Uważamy, że obie wasze partie są współwinne wzrostu faszyzmu w tym mieście i stanie. Republikanie wciskają nam kłamstwa o imigrantach i trans młodzieży, podczas gdy Demokraci stoją z boku i karcą ludzi, którzy nie głosowali na ich partię, która nic nie robi.

Kazać komuś głosować to kazać mu czekać. Jak długo może czekać dziecko, którego nie stać na szkolne obiady? Jak długo może czekać osoba w ciąży, zmuszona do noszenia płodu do końca, podczas gdy to ją zabija? Jak długo może czekać ktoś, kto został eksmitowany?

Skończyłyśmy z czekaniem. Odmawiamy grania w wasze wyborcze gierki, ulegania ludobójczym ideom faszystów. Nie będziemy się zastanawiać nad polityką szacunku i “wyższych wartości”.

Weźmiemy to, czego chcemy, od ludzi gromadzących to za paywallami i systemami głosowania. Nie potrzebujemy waszej aprobaty i nie musimy głosować, żebyście marnowali nasz czas.

Jebać obie partie.

Gardzimy tym, jak marnujecie nasz czas i życie pustymi obietnicami. Gardzimy tym, jak oszukujecie biednych i zdesperowanych. Obiecując rozwiązania problemów, które sami tworzycie i utrzymujecie. Gardzimy systemem, który podtrzymujecie i bronicie. Bo bronicie złamanego, manipulacyjnego systemu lepiej niż wyborców, którym obiecaliście pomagać.

Jebać wasze głosy
Jebać wasz system

Do “zatroskanych wyborców”: You Cannot Vote The Fascism Away. Nadszedł czas na nieposłuszeństwo!

(tłumaczenie z Abolition Media)