Meksyk: Podpalenie bankomatów w Tijuanie przez komórki FAI-FRI

O świcie 7 grudnia podłożyliśmy zapalniki pod wiele bankomatów w zgniłym mieście Tijuana.

Ładunki z 250 gramami prochu były podłączone do 8 litrowych butli z benzyną z domowej roboty zapalnikiem.

Przemoc jest odpowiedzią na przemoc, pozostawiamy to prześladowcom, którzy instruują nas od dzieciństwa, zabijając naszą wolność.

Anarchistyczna walka i idea raz zaszczepione są niczym kiełkujące nasiona, które nigdy nie powracają do swojej pierwotnej formy, dlatego nikt nas nie powstrzyma. Tu i teraz nasze serca są czarne, a to nigdy się nie zmieni, będziemy kontynuować nasze akcje nocą, o świcie, każdego dnia, to nie jest początek, a stanowi raczej zbliżający się koniec.

Naszą najpotężniejsza bronią są ideały, idące w parze z akcjami, które wspierają każde wypowiedziane przez nas słowo, każdą naszą myśl.

blackwolvesNasze stanowisko w sprawie artykułów publikowanych przez niezależny i alternatywny magazyn Contralinea, czyni jasnym, jak nigdy dotąd, że są oni lojalnymi uczestnikami w państwowej rozgrywce w identyfikowaniu anarchistycznych akcji i znaczących projektów. Ale to również pokazuje nam, że niektórzy anarcho-moraliści i anarcho-aktorzy lubią być w świetle reflektorów państwa i jego mediów, udzielając wywiadów, lecz nie dbamy o tego rodzaju zawodowych i solidarnościowych anarchistów. Wiemy, że są czerwonymi przebranymi za czarnych. Inni noszą swoje szaty, mając głowy przyozdobione chrześcijańską moralnością. Z tego powodu powtarzamy, że nie są oni ani naszymi towarzyszami ani wspólnikami, są tylko aktorami sprzedającymi społeczną demokrację.

Solidarność w akcji z bezlitosnymi towarzyszami z Chile: Natalią Collado, Javierem Pino, Freddim, Marcelo i Juanem.

Solidarność z Fernando Bárcenas’em za wytrwałość ze swymi ideałami, za odrzucenie szukania prawnej pomocy.

Solidarność z porwanymi towarzyszami w operacji “Scripta Manent”

Ogień i proch więzieniom oraz strażnikom za murami. 

Kamienie, bomby, noże i słowa przeciw autorytarnej władzy.

Śmierć partią i ruchom społecznym. 

Noce sabotażu i ognia z naszymi wspólnikami; siły dla poszukiwanych towarzyszy. 

Komórka Podpalaczy Czarne Wilki – FAI/FRI

Komórka Podpalaczy Mario Buda – FAI/FRI