Grecja: Uwięzieni anarchistyczni partyzanci miejscy apelują o wsparcie finansowe

Aby dostać numer konta na który można wpłacać pieniądze należy skontaktować się z anarchistycznym radiem Fragmata działającym w Atenach: 

radiofragmata@espiv.net

Komunikat:

Przy użyciu swoich represyjnych mechanizmów (gliniarze, strażnicy) i władzy sądowej (prokuratorzy, sędziowie) państwo zmierza do fizycznego i psychicznego wykończenia więźniów politycznych.

Jednak więźniowie i towarzysze nie poddają się, prowadząc codzienną walkę, pomiędzy “specjalnymi” warunkami zamknięcia, mściwymi przenosinami, zakazem wizyt, łamaniem intymności i prześladowaniami krewnych oraz przyjaciół, izolatkami, odbieraniem prawa do przepustek, naciskami by odcięli się od swoich poglądów i walki, autocenzurą i kapitulacją.

Mimo to, nasze idee wciąż nie są uwięzione, a solidarność nie podlega penalizacji przez prawo antyterrorystyczne. Wznosimy mosty aby kontynuować naszą wspólną walkę wszelkimi dostępnymi środkami. Wspieramy uwięzionych towarzyszy politycznie i moralnie poprzez nagłaśnianie ich przesłania i praktyczne kwestionowanie siły państwa. Przez długi czas wielu zatrzymanych i więźniów nie dostawało absolutnie żadnej pomocy materialnej, jednak wciąż walczą z państwowym uciskiem. Dlatego, powołujemy inicjatywę finansowego wsparcia dla uwięzionych towarzyszy.

Angeliki Spiropoulou
Nikos Maziotis

Michalis Nikolopoulos
Giorgos Nikolopoulos
Harris Hatzimichelakis
Teofilos Mavropoulos
Panagiotis Argyrou
Damiano Bolano

Konspiracyjne Komórki Ognia-FAI/IRF

Gerasimos Tsakalos
Christos Tsakalos
Giorgos Polidoros
Olga Ekonomidou

Konspiracyjne Komórki Ognia / FAI-Komórka Miejskiej Partyzantki