Chile: Projekt Nemezis: Atak przeciwko Narodowemu Stowarzyszeniu Urzędników Sądowych

faiW nocy z 11 grudnia umieściliśmy domowej roboty zapalający ładunek wybuchowy z układem opóźnienia pod budynkiem Narodowego Stowarzyszenia Urzędników Sądowych, leżącego przy ulicy Cienfuegos w centrum Santiago. Urządzenie zadziałało doskonale i podpaliło drzwi budynku.

Narodowe Stowarzyszenie Urzędników Sądowych jest miejscem, w którym urzędnicy spotykają się każdego dnia i decydują o losie aresztowanych. Zaatakowaliśmy norę aktywnej maszyny systemu, która każdego dnia pozwala nędznym trybom aparatu państwowego na skorzystanie z prawa, które ma za zadanie sądzić i więzić innych ludzi.

Każdy wyrok ogłaszany przez sędziów, każdy wniosek prokuratora i każde zamknięcie w więzieniach władzy est wspierane przez funkcjonariuszy sądowych, którzy legitymizują swoją pracą istnienie i utrzymywanie represyjnego przemysłu.

W dzisiejszych czasach procesów przeciwko anarchistom ryzykującym długie wyroki, nasza akcja jest promieniem ognia z głębi naszych ciemnych zakamarków, przeciwko porządkowi społecznej dominacji.

Promieniem ognia do działania jako część międzynarodowej inicjatywy PROJEKT NEMESIS, która została zainicjowana w Grecji przez towarzyszy z Konspiracyjnych Komórek Ognia w celu uderzenia w rządzących i ich wspólników w ich własnych domach, miejscach pracy oraz spotkań.

Intencjonalne pożary, które komplementują i wzburzają starcia uliczne oraz małe sabotaże.

Każdy może to zrobić. To tylko kwestia podjęcia decyzji, rozplanowania, podjęcia odpowiednich środków ostrożności, rozpoczęcia działania i doświadczenia przyjemności z ataku. Odczuwanie uczucia, które zaspokaja nasze pragnienie bezpośredniego atakowania władzy sprawia, że czujemy się bardziej spełnieni. Poczucie, że możemy odetchnąć pełną piersią jest lepsze niż ktokolwiek lub cokolwiek.

Owe nocne pożary i eksplozje narodziły się ze spisków i działań uformowanych przez dynamiczny organ insurekcyjnej taktyki przeciwko dominacji, która panuje całkowicie nad naszym życiem wpływając na to, że nie widzimy wad naszej rzeczywistości.

Nie chcemy stworzyć ruchu. Wzywamy do powstania skoordynowanych ze sobą komórek aktywistów.

Jesteśmy kontynuacją każdej rewolty i każdego spisku w Chile, Ameryce Łacińskiej i na świecie. Każdej rewolty i spisku, który wybrał wyzwalającą przemoc by sprzeciwić się przemocy niewolnictwa.

Jesteśmy zalążkiem ciągłości partyzanckiej strategii i taktyki, która otrzymuje nowe życie poprzez nasze anty-autorytarne reguły i metody.

Śmierć Fidela Castro, byłego partyzanta, który skończył budując państwo komunistyczne na Kubie czy zawarcie porozumień pokojowych między państwem kolumbijskim i FARC, najdłużej działającej grupy partyzanckiej we współczesnym świecie, nie stanowią dla nas śmierci rewolucyjnej walki i zbrojnej akcji przeciwko uciskowi. Jedyną rzeczą, która umarła wraz z nimi jest porażka autorytarnego paradygmatu w szeregach antykapitalistycznej walki.

Bardziej niż kiedykolwiek, obecne czasy wymagają autonomicznych i anty-autorytarnych działań.

Wywoływane przez nas pożary i eksplozje nie zapominają masakry dokonanej przez państwo w Szkole Santa María w 1907 roku oraz zamordowania 81 więźniów w pożarze więzienia San Miguel w grudniu 2010 roku.

Pamiętamy o życiu anarchistycznego towarzysza Alexandrosa Grigoropoulosa, który został zabity przez policjanta w Grecji w grudniu 2008 roku.

Pamiętamy anarcho-nihilistycznego towarzysza Sebastiana Oversluij, który został zastrzelony 11 grudna 2013 roku, podczas próby wywłaszczenia pieniędzy od tych, którzy są odpowiedzialni za ludzkie tragedie.

Od Chile po Grecję, od Różawy po Meksyk, od USA po Hiszpanię, Włochy, Niemcy i cały świat.

Insurekcyjna akcja i solidarność z uwięzionymi towarzyszami!

Dla zbrojnej ekspresji naszego pragnienia wolności.
Każdy dzień jest Czarnym Grudniem!
Nie milcz! Uzbrój się i bądź brutalny!

Wojna przeciwko dominacji!
Śmierć cywilizacji, patriarchatowi i wszelkiej władzy!

Komórka podpalaczy “Nowe Pożary Na Horyzoncie”

Nieformalna Federacja Anarchistyczna / Międzynarodowy Front Rewolucyjny