Meksyk: Ładunek wybuchowy pod oddziałem Citibanamex podłożony przez komórki FAI-FRI

Miasto Meksyk: Atak za pomocą środków wybuchowo-zapalających w solidarności z więźniami Akwizgranie.

Mamy mnóstwo powodów do walki. Postanowiliśmy rozważyć potrzebę akcji bezpośredniej przeciwko Kapitałowi, za każdym razem znajdujemy więcej powodów do walki. Przykładem może być oskarżenie kilka tygodni temu kilku towarzyszy o napad z bronią w ręku w Akwizgranie, w Niemczech. W rozumieniu biurokratycznej „słusznej sprawiedliwości” burżuazji, zostali oni pozbawieni wolności. Nie wolno nam zapomnieć o tym, co już wspomniano w tych przestrzeniach przenikania, że konfiskata własności jest sprawiedliwą akcją bezpośrednią i częścią historii każdego ruchu rewolucyjnego, podkreślającą hasło: “Jaką zbrodnia jest rabunek banku w porównaniu z jego prowadzeniem?”

Wściekłość i gniew uczyniły nas silniejszymi. Nie możemy już sobie pozwolić na luksus bierności i względnej wygody, które więżą nas w rzeczywistości narzuconej nam przez grupę morderców.

O świcie 2-giego lutego tego roku skupiliśmy nasze niezadowolenie wewnątrz bębna zawierającego 8 litrów łatwopalnych substancji wraz z materiałami wybuchowymi i prostym detonatorem. Umieściliśmy je pośrodku dwóch bankomatów w oddziale CitiBanamex znajdującym się na rogu ulic Axis 10 South i Xocoyoacán, powodując całkowite zniszczenie obu maszyn i spalenie znajdującymi się w środku pieniędzy. Oddział będzie podobno zamknięty przez kilka tygodni.

Citigroup jest największą przedstawicielem obrzydliwego imperializmu. Banki – sanktuaria kapitału. A my jako konsekwencje tego odrażającego systemu, każdego dnia stajemy się bardziej świadomi i złączenie w walką o wolność.

Jeśli chodzi o nas, solidaryzujemy się z uwięzionymi compañeras w Niemczech i compañeros Luis Fernando Sotelo i Fernando Bársenas.

Ani winni czy bez winy!

Jeńcy wojenni, na ulicę!

Niech mury więzienne zapłoną!

Przeciwko Państwu, Kapitałowi i wszelikim formom władzy.

Night Cats & Evil Sorcerers Incendiary Cell FAI-FRI